Un ploieştean este internat, în aceste momente, la spitalul Floreasca, medicii descoperind o plagă prin împuşcare. Din primele informaţii furnizate de Inspectoratul Judeţean de Poliţie Prahova, se pare că bărbatul a fost împuşcat astăzi, accidental, în timpul unei partide de vânătoare desfăşurate în oraşul prahovean Mizil.
Categorie: Actual
Acum câteva ore: Împuşcat la vânătoare, lângă Mizil
- Scris de Irina Sima