Autoritățile anunță că circulația este îngreunată la ieșirea din Ploiești, începând cu Bulevardul București, din cauza blocajelor de pe DN 1. Polițiștii recomandă conducătorilor auto să respecte indicațiile date de agenți.
Categorie: Actual
Atenție la ieșirea din Ploiești spre Bărcănești. Se circulă îngreunat
- Scris de Irina Sima
Autoritățile anunță că circulația este îngreunată la ieșirea din Ploiești, începând cu Bulevardul București, din cauza blocajelor de pe DN 1. Polițiștii recomandă conducătorilor auto să respecte indicațiile date de agenți.