Un bărbat care a închiriat o cutie de valori într-o bancă din Ploieşti a reclamat că, din aceasta, au dispărut bani şi bunuri în valoare totală de 100.000 de euro!
Poliţiştii din Prahova au deschis imediat o anchetă şi, în acest moment, cercetările sunt în curs de defăşurare.
Funcţionarii băncii susţin însă că singurul care are acces la cutia de valori este chiar bărbatul care a depus reclamaţia.
Categorie: Actual
Un bărbat a reclamat dispariţia bunurilor dintr-o casetă de valori. Valoare totală: 100.000 de euro!
- Scris de Radu CONSTANTIN