Categorie: Știri locale
- Scris de Elena CIOBANU
• Primăria Cocorăștii Mislii a publicat un avertisment pentru toți locuitorii să nu se deplaseze după lăsarea întunericului pentru că o ursoaică cu pui umblă în zona fostului CAP din localitate.