Categorie: Știri locale
- Scris de Ioana POPA
- Polițiștii au demarat cercetări după publicarea, pe rețelele de socializare, a unei înregistrări surprinse în timpul unui scandal care a avut azi-noapte în zona centrală a Ploieștiului, în dreptul șaormeriilor.
- Implicați au fost un tânăr în stare de ebrietate, care ar fi vandalizat un autoturism parcat, și un agent al unei firme de securitate.