Categorie: Știri locale
- Scris de Ioana Rădulescu
- Polițiștii din Ploiești au organizat, azi-noapte, în municipiu, o operațiune de amploare, cu scopul de a-i depista pe cei care au distrus mai multe aparate de taxare din parcările publice din oraș.
- Acțiunea a dat roade, patru suspecți fiind prinși. Unul dintre ei a fost surprins chiar în momentul în care încerca să dea o nouă lovitură.