Categorie: Știri locale
- Scris de Ioana Rădulescu
- Polițiștii din cadrul Secției nr. 4 de Poliție Ploiești care desfășurau, marți dimineață, acțiuni pe linie rutieră, în zona Mihai Bravu, au depistat în trafic un șofer care a condus având permisul suspendat și aflându-se sub influența băuturilor alcoolice.
- Inițial, acesta a pretins că la volan s-ar fi aflat soția sa.