Categorie: Știri locale
- Scris de Ioana Rădulescu
- Reprezentanții Ambulanței Prahova au anunțat că au primit, până acum, două sesizări prin 112, prin care era solicitată intervenția echipajelor de urgență la secții de votare.
- Unul dintre pacienții care a avut nevoie de ajutor era membru al comisiei, altul era un alegător căruia i s-a făcut rău în fața secției.