Categorie: Știri locale
- Scris de Ioana POPA
- Autoritățile prezente joi, la Slănic, au asistat la momentul în care un stâlp de beton a dispărut, pur și simplu, sub asfalt, „înghițit” de craterul aflat în centrul orașului.
- Groapa se tot lărgește și a ajuns la o adâncime considerabilă, așa că au fost dispuse noi măsuri, inclusiv evacuarea locatarilor dintr-un al patrulea bloc.