- Scris de Elena CIOBANU
• 21 de polițiști din cadrul Poliției Locale Ploiești au participat, în perioada 14-15 martie, la cursuri de formare în domeniul drogurilor.
• Cursurile au fost organizate de Centrul de Prevenire, Evaluare și Consiliere Antidrog Prahova din cadrul Agenției Naționale Antidrog.