- Scris de Ioana POPA
- Jucătorii echipei fanion a Ploieștiului au fost, vineri, oaspeții Colegiului Național “Ion Luca Caragiale”.
- Întâlnirile cu elevii sunt un obicei mai vechi la care “lupii” și-au dorit să revină, iar vizita de ieri a fost un succes.