Categorie: Știri locale
- Scris de Ioana POPA
- Un grup de adolescenți a provocat distrugeri unor foișoare din zona pietonală a Ploieștiului.
- Câțiva dintre ei au fost prinși de polițiștii locali, sesizați de o persoană care a văzut ce s-a întâmplat.
- Polițiștii Secției 1 au deschis dosar penal și i-au amendat pe părinții care nu și-au supravegheat copiii.