- Scris de Roxana Popescu
Inspectoratul Teritorial de Muncă Prahova va desfășura, pe parcursul anului 2022, acțiuni de control în domeniul sănătății și securității în muncă la angajatorii care îşi desfăşoară activitatea în domeniul comerțului cu ridicata.