- Scris de Elena CIOBANU
• Muzeul Naţional de Artă al României va avea un nou program de vizitare, conceput în raport cu nevoile şi preferinţele publicului, începând cu 1 martie.
• Măsura a fost luată pentru a oferi vizitatorilor posibilitatea de a avea acces pe durata întregii săptămâni la cel mai important patrimoniu de artă din România.