Categorie: Știri locale
- Scris de Ioana Rădulescu
- Pompierii ploieșteni au intervenit din nou, luni dimineață, la un incendiu la autoturism. Acum mai puțin de 24 de ore, un altul a ars într-un garaj din municipiu.
- De această dată incidentul a avut loc în trafic, în sensul giratoriu de la Blejoi.