Categorie: Știri locale
- Scris de Ioana POPA
- O femeie de 63 de ani, din Ploiești, a reclamat la Poliție că a rămas fără 200 de lei după ce încercat să fie amabilă cu un bărbat care părea a fi din străinătate, abia sosit în țara noastră.
- S-a dovedit că individul era doar un infractor de prin București.