Categorie: Știri locale
- Scris de Ioana POPA
- Instanța a emis mandate de arestare preventivă, pentru 30 de zile, pe numele a doi tineri din Dâmbovița care au fost implicați într-un conflict izbucnit în trafic, luni seară, pe drumul național 72.
- Cei doi sunt anchetați pentru că, în urma unei altercații, ar fi urmărit o mașină și i-ar fi atacat cu cuțitele pe ocupanții acesteia, rănindu-i pe șofer și încă un pasager.