Categorie: Știri locale
- Scris de Ioana POPA
- Un bărbat a ajuns la spital după ce a fost lovit de mașină pe DN1, la Românești.
- Accidentul a avut loc sâmbătă dimineață, iar conducătorul auto implicat și-a văzut de drum ca și cum nimic nu s-ar fi întâmplat.
- Polițiștii care l-au depistat ulterior au constata că acesta se afla sub influența alcoolului. În prezent, individul este cercetat pentru nu mai puțin de trei infracțiuni.