Categorie: Știri locale
- Scris de Ioana POPA
- Aproximativ 50 de persoane s-au adunat, în jurul orei 10.00, în fața Palatului Administrativ din Ploiești, pentru a protesta împotriva opririi furnizării de apă caldă în municipiu.
- Acțiunea este organizată de UAP Prahova și va dura până după prânz.