Categorie: Știri locale
- Scris de Ioana POPA
- Un șofer de 68 de ani, din Ploiești, a reușit să avarieze mai multe mașini după ce s-a urcat la volan având alcoolemia de aproape 1 la mie.
- Bărbatul a încercat să dea cu spatele, dar s-a oprit în autoturismele parcate pe stradă.