Categorie: Știri locale
- Scris de Ioana POPA
- La Judecătoria Ploiești începe, miercuri, procesul în care mama gemenilor din Ploiești care au căzut de la etajul 10 este judecată pentru ucidere din culpă.
- Într-un alt dosar, instanța a decis deja ca femeia să fie decăzută din drepturile părintești față de cel de-al treilea copil al său.