Categorie: Știri locale
- Scris de Ioana POPA
- De duminică până luni dimineață, polițiștii care au acționat în trafic, la Azuga, au depistat nu mai puțin de patru tineri care s-au urcat la volan drogați.
- Poliția a anunțat, anterior, că în stațiune au fost înregistrate numeroase cazuri de consum de droguri, în special în rândul participanților prezenți la festivalul din oraș.