Categorie: Știri locale
- Scris de Ioana POPA
- Comisarii de la Protecția Consumatorilor au verificat un fast-food din zona centrală a Ploieștiului, dispunând imediat suspendarea temporară activității, în urma abaterilor constatate.
- Unitatea a primit și o amendă de 30.000 de lei.