Categorie: Știri locale
- Scris de Ioana POPA
- Copilul de două luni care acum câteva săptămâni a ajuns malnutrit la Pediatrie și-a revenit și în câteva zile ar putea fi externat.
- Ancheta cu privire la familie și contextul în care bebelușul a ajuns în asemenea hal continuă.