- Scris de Ioana POPA
- Imagini apărute în mediul on-line, cu un tânăr pe motocicletă în zona pietonală a municipiului Ploiești, au atras atenția polițiștilor locali.
- Aceștia au reușit să-l identifice deja pe proprietarul vehiculului și speră ca amenda de aproape 3.000 de lei pe care acesta o riscă să-l convingă să le dezvăluie cine a fost teribilistul care apare în poze.